Η ΕΙΚΟΝΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ BLOG ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟ CLIK ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙΤΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ << ΔΕΙΤΕ ΣΗΜΕΡΑ>>

SUPER LEAGUE

ΤΟ ΣΗΜΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ SUPER LEAGUE KAI ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΜΑΣ.

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ BLOG - ΕΠΙ ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΤΟΥ

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ BLOG - ΕΠΙ ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΤΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟ CLIK ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ BLOG - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟ CLIK ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ

live scores

LIVE ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Δευτέρα 7 Μαρτίου 2011

Απίστευτη γκάφα γκολκίπερ στο βελγικό πρωτάθλημα (vid)

Όταν μία ομάδα βρίσκεται πίσω στο σκορ από το 2ο λεπτό, οι παίκτες της προσπαθούν να συνέλθουν γρήγορα από το σοκ και να ισοφαρίσουν όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Κάπως έτσι σκέφτηκε και ο γκολκίπερ της Ζούλτε Βάρεγκεμ, αφού μετά από μία εκτέλεση κόρνερ της Λόκερεν, μπλόκαρε την μπάλα και εν συνεχεία προσπάθησε να τη δώσει πολύ γρήγορα σε κάποιον συμπαίκτη του.

Η εξέλιξη της φάσης, όμως, δεν δικαίωσε τον Σάμι Μπόσουτ, καθώς η μπάλα του έφυγε από τα χέρια και ο αμαρκάριστος Ντεκελέρ εκμεταλλεύτηκε το... δωράκι που του παρουσιάστηκε, γράφοντας στο 9ο λεπτό το 2-0.
Το ωραίο της υπόθεσης, πάντως, είναι η αντίδραση του άτυχου τερματοφύλακα, ο οποίος φαίνεται ότι αποποιείται των ευθυνών του, βάζοντάς τα με τον βοηθό.

H Λόκερεν κέρδισε το ματς με 2-1.